O společnosti

Createch

Rádi bychom vám alespoň stručně představili naši společnost Createch – na této stránce jsme pro vás v krátkosti shrnuli základní informace o naší činnosti a o největších výhodách spolupráce s námi. V případě jakýchkoli dalších dotazů nás určitě neváhejte kontaktovat.

Čím se zabýváme?

Naše mladá společnost se věnuje hned několika činnostem, poskytujeme tak služby pro širší spektrum potenciálních klientů. Důležitou součástí naší firmy je konstrukční kancelář, jež se věnuje strojírenství a automatizaci. Máme také svoji vlastní dílnu, v níž provádíme různé činnosti, jako je např. CNC frézování, soustružení, obrábění různých materiálů (plast, dřevo, hliník atd.), dělení materiálů, sváření, robotické obrábění a laserové gravírování. V neposlední řadě pak provádíme také revize elektrických zařízení.

Proč si vybrat právě naši společnost?

Velkou výhodou naší firmy je skutečnost, že pro svoji výrobu používáme také naše vlastní stroje, které jsme si sami navrhli a následně i sami vyrobili.  Vedle toho ale spolupracujeme i s vybranými externími firmami tak, abychom dokázali uspokojit každého potenciálního klienta. Vyrábíme už od jednoho jediného kusu a na každé zakázce si dáváme maximálně záležet – spokojenost našich zákazníků je pro nás vždy absolutní prioritou.

Kde nás najdete?

Pokud byste nás někdy chtěli navštívit přímo v naší firmě, naleznete nás v Ohnišťanech u Nového Bydžova. Raději nás ale předem kontaktujte telefonicky nebo mailem, veškeré kontaktní informace jsou vám k dispozici ve spodní části našeho webu. Rádi s vámi probereme vaše požadavky a návrhy a pokusíme se vám maximálně vyjít vstříc.