Prodej dílů a výrobků

Produkty od společnosti CreaTech jsou zpracovávány pomocí nejmodernějších technologií. Dodáváme výrobky včetně náhradních dílů, následného servisu a revizí. Pracujeme s kovy, dřevem i plasty od jednoho kusu na míru až po sériovou výrobu na zakázku. Na této stránce se můžete krátce seznámit s našimi hotovými produkty, jejichž výrobu jsme v minulosti zrealizovali.

Vozík pro přípravu a rozvoz krmného mléka

Tento vozík vyrábíme ve dvou velikostech – s objemem nádrže 220 l nebo 300 l. Vozík se dá velmi snadno ovládat a je poháněný elektřinou. Jeho součástí je dvouplášťová nerezová nádoba s tepelnou izolací. Údržba vozíku je snadná i díky funkci samočištění která spočívá v automatickém oplachu nádrže.

K základním funkcím, jimiž je vozík vybaven, patří automatické napouštění vody, míchání s plynulou regulací, ohřev, pasterizace nebo dávkování krmiva pomocí předvoleb s rychlým nastavením. Vozík má přehledný barevný dotykový displej, osvětlení ve směru jízdy a v oblasti pracovního prostoru, díky tomu se tak dá velmi jednoduše a pohodlně obsluhovat.

Dřevěné stavebnice

Hodně se věnuje i výrobě produktů ze dřeva – mezi zajímavé výrobky z naší dílny patří zejména stavebnice motocyklů nebo automobilu, které jsme vyrobili z masivního bukového dřeva. Na přání jsme schopni na výrobek doplnit laserovým gravírováním, libovolný text, jednotlivé výrobky dodáváme v ručně vyráběné krabičce. Pochlubit se můžeme např. stavebnicemi motocyklů Jawa 250 a Jawa 500 OHC nebo historického automobilu Tatra 11.

Další výrobky ze dřeva

K dalším dřevěným produktům z naší dílny patří kuželky z mořeného a lakovaného bukového masivního dřeva. Opět se jedná o precizní ruční práci, výrobek navíc můžeme přizpůsobit vašim požadavkům. Jedna kuželka má velikost 315 mm, koule je o průměru 115 mm.