Technologie, výroba CreaTech

V našem kreativním technologickém studiu používáme nejmodernější technologie, díky nimž tak pro své klienty můžeme vyrobit ty nejkvalitnější produkty s ohledem na jejich přání a při zachování rozumné ceny.

Jaké technologie používáme?

Máme k dispozici profesionální nářadí a CNC obráběcí stroje. Na frézování a soustružení využíváme CNC soustruh, CNC frézky nebo obráběcí centrum. Na dělení materiálu pak máme kotoučovou a formátovací pilu. Tvarové dělení kovových materiálů provádíme na CNC plasmovém řezacím stroji. Provádíme také robotické obrábění nebo tepelné zpracování pomocí víceúčelové pece.

V posledních letech je populární také laserové gravírování. Technologie umožňuje vypálit grafiku nebo texty do různých materiálů jako je dřevo, plasty, kovy opatřené práškovou barvou.

Využíváme i stroje, které jsme si sami navrhli

K výrobě řady produktů používáme i naše vlastní stroje, jež jsme si sami navrhli a zkonstruovali. To má celou řadu výhod – získáváme tím spoustu cenných zkušeností a navíc si tak v praxi ověříme správnost při návrzích dalších elektromechanických celků. Z vlastních strojů v současné době používáme např. CNC frézku, jež se hodí na obrábění dílů z plastů a lehkých kovů.

Vyrábíme produkty z různých materiálů

Naše portfolio zahrnuje produkty z kovů, dřeva i plastů. Veškeré zakázky řešíme vždy od začátku až do konce – od tvorby návrhu, přes jeho zpracování až po případnou revizi nebo servis. Díky bohatým zkušenostem a kvalitnímu vybavení můžeme našim zákazníkům nabídnou přidanou hodnotu a navíc za příznivou cenu. Na zakázku vám zhotovíme klidně i jediný kus výrobku – nelimitujeme vás minimálním počtem odebraných kusů.